P.H. ORIENT
ul. Kłodzka 12 55-040 Bielany Wrocławskie tel./fax: 071 311 23 26 kom.: 601 670 587 orient@oknonet.pl
 
Strona główna
Informacje o firmie
Kontakt
Meble Indyjskie Kolonialne
Rękodzieło
Firma istnieje na rynku od 1990 roku. Swoje pierwsze kroki stawialiśmy w branży tekstylnej lecz już od 1991 roku skupiliśmy się na upominkach i artykułach dekoracyjnych. Przez szereg lat zdobywaliśmy doświadczenie na rynkach indyjskim, chińskim oraz krajów afrykańskich. Obecnie skupiamy się na imporcie towarów z Indii, uznając je za wyjątkowe i niepowtarzalne dla wytrawnych i wymagających klientów.

Oferta nasza zawiera szeroki przekrój artykułów dekoracyjnych z całych Indii. Główne grupy produktów to wyroby z mosiądzu, drewna, kamienia, skóry, metalu,ceramiki poprzez tekstylia do biżuterii.

Firma zajmuje się importem mebli kolonialnych. Charakterystyczne formy mebli dają niepowtarzalny efekt w zestawieniu z innymi drobnymi wyrobami rękodzieła z Indii. Wykonane są z egzotycznych gatunków litego drewna (palisander, teak mango). Wykonane przez najlepszych hinduskich artystów - rzemieślników tworzą nastrój i atmosferę każdego domu.

Wykończenie naturalnymi woskami daje niezwykły efekt. Posiadamy także w naszej ofercie pojedyncze egzemplarze starych mebli indyjskich (antyki po renowacji) z przełomy XIX i XX w., a wyjątkowy ich urok zaspokoi najbardziej wymagający gust. Zapraszamy do współpracy placówki handlowe, dekoratorów wnętrz oraz hurtownie.
 
projekt M. Klimczuk @ nessun netmedia